MENU

Ślub Sandry i Robert

Na ten ślub gnałam pełna oczekiwań i pozytywnej energii do pracy. Tak, ślub odbywał się w ostatnich dniach kiedy nie było tak dużych obostrzeń, na terenach wolnych od choroby (Zielona Góra) i do tego w miejscu, które od dawna mi się marzyło. Nie dopisała tylko pogoda, jakby na złość lało prawie cały dzień. Ale to nie popsuło humoru nikomu. Sandra ma 2 siostry i brata. Wszyscy zaangażowali się w przygotowania do ślubu. Na imprezie weselnej odtańczyli specjalnie przygotowany układ do muzyki Dancing Queen. Przygotowali go z gośćmi w trybie online. Uwierzycie, że wszystko wyszło idealnie, nikt nie pomylił kroków – jakby ćwiczyli przez kilka tygodni na sali.

Na parkiecie prym wiedli rodzice Sandry. Już teraz wiem, skąd u Sandry taka miłość do tańca – bo Sandra tańczy w zawodowym zespole tanecznym. Dałam dużo zdjęć z zabawy, żeby pokazać Wam jak można się świetnie bawić w rodzinnym gronie.

 

Ślub w Żabim Dworze

Szukasz idealnego miejsca na piękne wesele oraz malowniczą sesję fotograficzną? Chcesz by goście świetnie się bawili na przyjęciu? Uwielbiasz piękne wnętrza, zadbane tereny zielone i dobre jedzenie? Koniecznie sprawdź Żabi Dwór w Radwanowie! To naprawdę wyjątkowe miejsce, stworzone by celebrować ważne wydarzenia wspólnie z najbliższymi.

 

CLOSE