MENU

Ślub w stylu glamour

Czy ślub w stylu glamour może być na luzie? Może … udowodnili to Marika i Piotr oraz ich wspaniali goście.
Słowo Glamour oznacza przepych, splendor, blask, a samo pojęcie glamour pełne jest czaru, uroku i ponadczasowej elegancji. Marika i Piotr postawili na kilka ważnych elementów stylu glamour  jak kryształowe żyrandole, białe obrusy, naturalne i białe kwiaty. Obydwoje bardzo eleganccy. Ona w pięknej białej, skrzącej się przy każdym ruchu sukni, w otoczeniu przeuroczych druhen, radosnych i uśmiechniętych przez cały dzień. On w granatowym garniturze, z pięknymi stonowanymi dodatkami. Jak możecie zobaczyć na zdjęciach – wyglądali przepięknie i zjawiskowo.

Przyjęcie weselne w Dworze pod Kasztanowcami, Wiejca

Dwór pod Kasztanowcami, który Marika i Piotr wybrali na miejsce swojego przyjęcia weselnego, mieści się zaledwie 30 km od Warszawy, urokliwie usytuowany w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Goście byli zachwyceni, miejscem i olbrzymim ogrodem, pysznym jedzeniem, wspaniałą zabawą – do rana szaleli przy muzyce serwowanej przed DJ Blonde.
Pomyślicie – ślub w czasach pandemii, czy to się uda? Tu się udało, Dwór pod Kasztanowcami był świetnie przygotowany na tę okoliczność, co tu dużo mówić – nikt nie zachorował po tym przyjęciu 🙂 A myślę, że wszyscy długo będą jeszcze wspominać ten dzień.

 

CLOSE