MENU

philosophy

 

Życie przynosi tysiące wspomnień. Większość z nich blednie z czasem, by w końcu odejść w zapomnienie. Są jednak takie historie, które chcielibyśmy zachować na zawsze, momenty, które chcemy w sobie pielęgnować i do których pragniemy wracać. Są to wspomnienia wyjątkowe, dotyczące ważnych, wymarzonych chwil naszego życia.

W moim wyobrażeniu, wyjątkowa fotografia to taka, która skrywa w sobie ułamek duszy, wydobywa pełny koloryt zdarzeń, oddaje uczucia, ukryte w gestach i spojrzeniach bliskich sobie osób. Uwielbiam patrzeć na Wasze szczęście, być z Wami i pokazywać Wasze historie pełne emocji, uczuć i radości.
Lubię zdjęcia w klimacie sielskim, romantycznym, na tle natury, opiewające w duże bukiety, wianki z polnych kwiatów, zwiewne suknie i misterne koronki.

Uwieczniając Wasze romantyczne chwile dbam o to, aby atmosfera podczas sesji była spokojna, swobodna i przyjazna. Staram się nie zaburzać przebiegu zdarzeń, lecz być ich bacznym obserwatorem.
Dlatego moje reportaże i portrety to historie, które opowiadam dzięki spójnej narracji oraz umiejętnemu doborowi światła, kadru i koloru.
W każdej napotkanej scenerii poszukuję elementów, które warto podkreślić. Osobiście preferuję prostotę, naturalne światło i pastelowe barwy.

W pierwszym kontakcie z Tobą, zanim przejdziemy do realizacji sesji, postaram się bliżej poznać Ciebie i Twoje oczekiwania dotyczące mojej pracy. Do każdego z powierzonych mi projektów podchodzę bardzo poważnie. Każdą, nawet skromną ceremonię, można zwieńczyć barwnym reportażem, kipiącym radością szczęściem i rodzinną atmosferą. Dlatego, jeśli masz wątpliwości czy jestem właściwa osobą, nie rezygnuj z kontaktu ze mną!

Parę słów o mnie: jestem absolwentką Akademii Fotografii (Fotografia Modowa). Ukończyłam również Fotoreportaż na wydziale Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Moje liczne prace zostały docenione w światowych konkursach. Do największych sukcesów zaliczam wygraną w Nikon Photo Contest 2015 w kategorii DOM oraz 1. miejsce w Wielkim Konkursie Fotograficznym National Geografic w kategorii „Ludzie”.

Jeśli moja pasja do fotografii wzbudziła Twoje zainteresowanie – gorąco zapraszam do współpracy! Wszystkie informacje potrzebne do kontaktu ze mną znajdziesz https://studiosorelle.com/bonus-bez-depozytu-za-rejestracje-kasyno/

CLOSE