MENU

opinie

[su_box title=”ANNA I JEFF”]Wybór fotografa na własne wesele nie jest łatwa decyzja. Uważamy, ze bardzo ważna jest tu chemia miedzy fotografem a para. Na dodatek w naszym przypadku (planowaliśmy wesele w Warszawie z daleka, bo z Kanady) było to utrudnione z uwagi na odległość. Rozmawiałam z kilkoma fotografami I żaden mnie nie przekonał. Kasie poleciła nam osoba z kręgu znajomych. Po wstępnej rozmowie wiedzieliśmy, ze świetnie trafiliśmy. Kasia jest osoba, która ma świetne wyczucie do ludzi. Zorientowała się dosyć szybko, jakich fotografii oczekujemy. Kasia jest osoba elastyczna, energiczna, komunikatywna, z dużym poczuciem humoru. Jej fotografie są wyjątkowe, nasycone radością I miłymi wspomnieniami. Pamiętam ze czytając opinie o fotografach typu “Nie opuszczał nas na krok” as mnie wzdrygało. Natomiast obecności Kasi na weselu jakby nie czuliśmy, a oglądając zdjęcia ma się wrażenie jakby była wszędzie. Jej dyskrecja sprawiła, ze my oraz goście czuliśmy się swobodnie, dzięki czemu zdjęcia są naturalne I pełne emocji. Dziękujemy Ci Kasiu! Będziemy Ciebie gorąco polecać wszystkim zainteresowanym.

 


To find a photographer for one’s own wedding is not an easy thing. It took us a long while before we finally could make a decision. The chemistry between the couple and the photographer is crucial here. We couldn’t meet Kasia in person before our wedding, as we were planning our wedding from Canada. But only after one call we did not have any doubts and hired Kasia for the big day. Kasia has a great intuition for people, she figured out pretty quickly what kind of photographs we expect. She is very flexible, energetic, a great communicator. We truly enjoyed her sense of humour, especially during our session after the ceremony. It was so much fun! Her photographs are remarkable, full of life and joy. She was able to capture this incredible energy we all felt during this special day. We liked a lot her discrete, almost invisible approach, yet the photos show that she was everywhere. Kasia, thank you so much! We will make sure to recommend you to everybody. You are a remarkable photographer!
[/su_box]

[su_box title=”HANIA I MARCIN”]

“Nasz ślub był dla nas bardzo ważnym dniem, a dzięki Kasi która uwieczniła wszystkie piękne momenty, możemy wracać do tego dnia i oglądać Nasze zdjęcia bez końca. Kasia jest bardzo dyskretnym fotografem i jej obecność jest prawie niezauważalna – dopiero po obejrzeniu efektu końcowego przekonaliśmy się, że była wszędzie…

Bardzo dziękujemy Kasi za piękną sesję narzeczeńską, która będzie pamiątką naszej przedślubnej randki  i polecamy Kasię jako bardzo profesjonalnego fotografa, ale przede wszystkim jako ciepłą i fajną osobę, dzięki której ten cudowny dzień jest mniej stresujący:)

 


“Our wedding was a very important day and thanks to Kasia, who immortalized all the beautiful moments, we can go back to that day and see our photos on and on… Kasia is very discreet photographer and her presence is almost invisible, until after seeing the final result we found that she was all over…

Thank you Kasia for the beautiful fiancé session that will be a memorial of our date and we recommend Kasia as a professional photographer but also as a warm and nice person so that this wonderful day is less stressful.
[/su_box]

[su_box title=”MAGDA I ADRIAN”]
To co uderzyło nas w pracach Kasi to niestandardowe podejście do tematu. Kasia potrafiła z jednej strony swoją osobą stworzyć odpowiedni, nieskrępowany klimat a z drugiej strony wiedzieć kiedy nacisnąć na spust aparatu. Jej zdjęcia pokazuję daną chwilę taka jaka była bez nadmiernego sztucznego pozowania i dlatego do naszych zdjęć wracamy chętnie i często. Zawsze wiedziała gdzie się znaleźć i co zrobić by niczego nie przeoczyć. To że jest nie tylko miłą i sympatyczną osobą ale i bardzo ciekawym człowiekiem jest tylko wisienką na torcie. A gdy wracamy do zdjęć to mamy wspaniałą pamiątkę na całe życie i o to nam chodziło.
[/su_box]

[su_box title=”MARTYNA I ŁUKASZ”]
Kontakt do Kasi otrzymaliśmy z polecenia i z czystym sumieniem możemy polecić ją dalej. Kasia towarzyszyła nam w najważniejszym dla nas dniu, a jej profesjonalizm sprawił, że praktycznie w ogóle nie czuliśmy obecności obiektywu. Reportaż z przygotowań, błogosławieństwa, ślubu oraz wesela w pełni oddają charakter i przebieg całej imprezy. Kasia we współpracy jest osobą bardzo otwartą, bezpośrednią i sympatyczną.  Dobry kontakt sprawił, że czuliśmy się swobodnie i bez skrępowania. Kasia posiada niesamowitą umiejętność uchwycenia ciekawych kadrów, sytuacji, które tworzą klimat opowiadanej historii. Jesteśmy zachwyceni efektem końcowym, a rodzina i znajomi są pod wrażeniem jakości zdjęć, ich nasycenia barw oraz naturalności. Albumy projektu Kasi wykonane są niemalże perfekcyjne, z troską o najdrobniejszy detal. Wszystko to tylko utwierdza nas w przekonaniu, że podjęliśmy słuszną decyzję. Ogólnie współpracę z Kasią wspominamy bardzo pozytywnie. Z perspektywy czasu nie wyobrażamy sobie by naszym fotografem mógł być ktokolwiek inny.
[/su_box]

[su_box title=”PAULINA I MACIEK”]
Kasia to bardzo otwarta i pozytywna osoba, od samego momentu poznania, można z nią nawiązać znakomity kontakt:-)W dniu naszego ślubu była z nami od samego początku, od fryzjera, makijażystki, przygotowań w domu, błogosławieństwa, poprzez kościoł aż do wesela. Kasia wspaniale wtopiła się w tłum. Nie były to zdjęcia pozowane ani na siłę, wszystko wyszło bardzo naturalnie i bez zbędnej sztuczności, czyli tak jak tego oczekiwaliśmy. Świetnie ujęła w kadr te wszystkie ulotne chwile. Szczególnie spodobały mi się fotografie czarno-białe, które znakomicie oddają klimat tych chwil. Zadowolona jestem z tego, że Kasia również tak dużo uwagi poświęcała gościom, zrobiła im wiele wyjątkowych zdjęć. Oglądając reportaż od początku do końca bez problemu można się wczuć w klimat tego Dnia. Są to fotografie, do których bardzo często i z wielkim sentymentem powracam:-)
[/su_box]

CLOSE