MENU

Ślub rustykalny  w eleganckim Pałacu Zdunowo

Mam dla Was zdjęcia z kolejnego wspaniałego ślubu, który fotografowałam w Pałacu Zdunowo. Mam wrażenie, że rok 2019 spędziłam właśnie tam.
Zapewne każdy z Was kojarzy śluby rustykalne ze stodołą czy folwarkiem. Ada i Michał postanowili połączyć dwa style i zrobić ślub rustykalny w eleganckich wnętrzach Pałacu Zdunowo. Chcieli aby ten dzień był bardzo w ich stylu, z jednej strony eleganckim i wysmakowanym, a z drugiej na luzie i w rustykalnym duchu. Ale najważniejsza tego dnia była ich radość i szczęście. Na pewno pomyślicie, że przecież wszystkie Pary są szczęśliwe tego dnia. To prawda, ale czy wszystkie umieją tak to pokazać. Sami zobaczcie, oglądając ich zdjęcia uśmiech nie schodzi z twarzy.

Michał to wulkan energii i miliona pomysłów na minutę. Ada to całkowite jego przeciwieństwo – spokojna, eteryczna, dziewczęco piękna. Wspaniale się uzupełniają i pasują do siebie jak dwie połówki pomarańczy. Znaleźli się i pokochali.

Ślub i wesele rustykalne pod Warszawą

Ceremonia ślubna była bardzo swobodna, w ciepłej atmosferze, bez pośpiechu. Pomimo, że chmury straszyły deszczem, na samą ceremonię wyszło słońce, zawiało ciepłym wiatrem.

Ada i Michał postanowili zamiast typowego pierwszego tańca, zaprosić wszystkich gości do poloneza. Pięknie wyglądał zatańczony w parku Pałacu Zdunowo.
Wyjątkowe historie dzieją się tuż obok. Łapię w kadrach takie chwile kiedy po wszystkich oficjalnych momentach goście mogą oddać się rozmowom, toastom, rozsiąść się wygodnie na kanapach Pałacu Zdunowo czy zatańczyć na parkiecie pod gołym niebiem, wszystko na luzie i z uśmiechem, a babcie, ciocie i wujkowie w końcu mogą przycupnąć na ławce i obserwować z uśmiechem zabawę. Takie właśnie momenty uwielbiam fotografować.

 

CLOSE